• Ви знаходитесь тут:

Огляд виставки-реквієму "Пересторога всій Землі - Чорнобиль"

2014-04-25

Чорнобиль

26 квітня. Минуло уже 28 років, а чорний день в історії нашої Батьківщини, день Чорнобильської трагедiї, продовжує хвилювати людей: тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день ні для кого не минув безслiдно.

Виставка-реквієм «Пересторога всій Землі – Чорнобиль», влаштована районною бібліотекою, включила в себе книги про подвиг людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, що назавжди записані до літопису людської мужності і навічно залишаться у пам’яті українського народу.

25 квітня в районній бібліотеці бібліотекарем читального залу Ткаченко Г.П. проведено огляд виставки-реквієму «Пересторога всій Землі – Чорнобиль». Присутні на цьому заході – учасники ліквідації цієї страшної аварії.

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Галина Петрівна висловила слова глибокої шани і подяки всім присутнім ліквідаторам, що ціною свого здоров’я, ризикуючи життям, врятували всіх нас від невидимого, але руйнівного противника.

Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.