2021 рік


19 листопада Драбівська публічна бібліотека взяла учать у Zoom-конференції на тему: «Планування та звітність», яку провела Черкаська ОУНБ для працівників бібліотек області./Files/images/knigi_nashih_zemlyakv/258620487_1301739006932254_6278386904899477622_n.jpg


/Files/images/golovna_2/245278198_1276616036111218_826477390665217541_n.jpg12 жовтня 2021 року в читальному залі Драбівської публічної бібліотеки Черкаською ОУНБ проведено Zoom-конференцію з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників
«Бібліотека ТГ в умовах адміністративно-територіальної реформи». В роботі онлайн конференції взяли активну участь працівники Драбівської публічної та дитячої бібліотек, завідуючі сільських бібліотек Драбівської ОТГ.


/Files/images/pod/IMG_5893.JPEGВ читальному залі Драбівської Публічної бібліотеки 28 травня 2021 року відбувся семінарпрацівників бібліотечної системиДрабівської ОТГ .

Відкрила семінарзавідуюча Драбівською Публічною бібліотеко Тамара Титаренко,яка акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у задоволенні інформаційних потреб користувачів, надання оперативного доступу до інформаційних ресурсів, активному впровадженні бібліотечно-інформаційних послуг.

Консультацію «Публічні бібліотеки та їхня роль у забезпеченні інформаційних потреб населення» надала провідний методист Людмила Ткаченко.

Завідуюча Дитячою бібліотекою Наталія Падалка ознайомила присутніх з питанням:«Соціальні мережі, як засіб реклами бібліотечної діяльності».

Методист дитячої бібліотеки Лілія Троян надала консультацію щодо підготовки та проведення у бібліотеках громади Дня захисту дітей.

В ході семінару розглядалися питання щодо належного відзначення головних державних свят нашої країни – 25-річниці Конституції України, Дня незалежності України та Дня Державного Прапора.

Також провідними бібліотекарами Публічної бібліотеки Галиною Ткаченко, Оксаною Мазур було представлено краєзнавче досьє «Герой бою під Крутами – наш земляк» (до 125-річчя від дня народження Олександра Поповича) та проведено огляд літератури.


/Files/images/knigi_nashih_zemlyakv/IMG_4046.jpg

26 березня 2021 року в Драбівській публічній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників Драбівської ОТГ.

В ході семінару були розглянуті питання:

1. Про затвердження Положень та посадових інструкцій сільських бібліотек Драбівської ТГ. - завідуюча Титаренко Т.В.

2. Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Молоді авіатори України" - провідний методист Ткаченко Л.

3. Про перешифрування та зіставлення таблиці індексів ББК та УДК. - бібліотекар Світлана Удовіченко.

4. Огляд краєзнавчої літератури. - бібліограф Чепурна Л.

В семінарі взяла участь головний спеціаліст сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради - Вікторія Погоріла.


2019 рік


29.11.2019

/Files/images/golovna/den_bblotek/IMG_20191129_100935 (2).jpg

Згідно плану роботи відділу культури райдержадміністрації та плану роботи Драбівської районної бібліотеки 29 листопада в районній бібліотеці відбувся черговий семінар бібліотечних працівників на тему «Планування та звітність в роботі бібліотек».

З консультацією «Річний план на 2020 рік, звітність за 2019 рік. Основні напрямки роботи» виступила завідуюча районною бібліотекою Титаренко Т.В. Були надані пропозиції до складання плану на 2020 рік, основні завдання по розкриттю кожного розділу, надані консультації щодо звітності за рік.

Про особливості планування роботи з користувачами дітьми ознайомила завідуюча дитячою бібліотекою Падалка Н.В.

Учасники семінару ознайомилися з методичними та інформаційними матеріалами по даних темах.


25.10.2019

/Files/images/golovna/den_bblotek/IMG_7006.JPG

Згідно плану роботи відділу культури райдержадміністрації та плану роботи Драбівської районної бібліотеки 25 жовтні районна бібліотека спільно з районною дитячою бібліотекою провели семінарське заняття для сільських бібліотек.

Завідуюча районною бібліотекою Т.В. Титаренко висвітлила питання «Робота бібліотек в сучасних умова: стан, проблеми».

Провідний бібліограф Н.О. Дубенець провела серед присутніх огляд новинок краєзнавчих видань.

Завідуюча районною дитячою бібліотекою Н.В. Падалка представила презентацію на тему «Як зробити класно презентацію, якщо ти не дизайнер».


29.03.2019

/Files/images/IMG_20190329_100320.jpg

29 березня 2019 року в районній бібліотеці проведено семінарське заняття. Під час семінару розглядались питання:

1. Сільські бібліотеки: нові часи, нові вимоги.

2. Патріотичне виховання в сучасному вимірі бібліотечними формами роботи.

3. Робота бібліотек по формуванню позитивної мотивації за здоровий спосіб життя з читачами дітьми.

4. Ознайомлення з виданнями районної бібліотеки (буклети Лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка за 2019 рік).

5. Організаційні питання.

6. Підсумки семінару.


22.02.2019

/Files/images/DSCN0641.JPG/Files/images/DSCN0644.JPG/Files/images/DSCN0646.JPG

22 лютого 2019 року в районній бібліотеці проведено семінарське заняття. Під час семінару розглядались питання:

1. Сільські бібліотеки в сучасних умовах: проблеми, перспективи.

2. Бібліотеки: цифри, факти, події (підсумки роботи за 2018 рік).

3. Аналіз діяльності сільських бібліотек, що працюють з дітьми.

4. Аналіз планів роботи сільських бібліотек на 2019 рік.

5. Інформаційний огляд краєзнавчих надходжень до бібліотек.

6. Огляд бібліографічних посібників виданих районною бібліотекою (інформаційні довідки: "Лауреат літературної премії імені Михайла Масла 2019 року Юрій Макаренко", "Лауреати Всеукраїнської премії імені Василя Симоненка за 2018 рік Людмила Тараненко та Сергій Сіваченко".)

7. Година фахівця "Поради досвідчених бібліотекарів".

8. "Усвіті бібліотечних новин" (ознайомлення з новинками професійної періодики).

9. Підсумки семінару.


2018 рік


30.11.2018

/Files/images/IMG_0847.JPG/Files/images/IMG_0853.JPG

Згідно плану роботи відділу культури Драбівської РДА 30 листопада 2018 року в районній бібліотеці проведено семінарського заняття на тему: «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек». Під час семінару розглядались питання:

1. Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2019 рік.

- основні напрямки роботи і завдання на 2019 рік;

- цифровий звіт за 2018 рік;

- графік здачі звітів за 2018 рік та планів роботи на 2019 рік.

2. Особливості планування роботи з юнацтвом.

3. Актуальні аспекти планування роботи бібліотек району з читачами-дітьми.

4. Робота з книжковим фондом.


26.10.2018

/Files/images/IMG_0306 (1).JPG/Files/images/IMG_0310.JPG

Згідно плану роботи відділу культури Драбівської РДА 26 жовтня 2018 року районна бібліотека та районна дитяча бібліотека провели семінарське заняття для працівників сільських бібліотек.

Питання «Сільські бібліотеки: реальність, можливості» висвітлила – Т.В. Титаренко.

Провідний методист К.О. Малород проаналізувала роботу сільських бібліотек за 9 місяців 2018 року.

Для присутніх надано консультації: «Робота бібліотек з популяризації української літератури» провідним бібліотекарем О.В. Мазур; «Методика організації об’єднань за інтересами для дітей» методистом Л.А. Троян.

Провідним бібліографом Н.О. Дубенець проведено огляд бібліографічних видань районної бібліотеки: інформаційно-бібліографічний путівник «Історичні місця Драбівщини»; бібліографічні дайджести «Книги наших земляків».

У рамках семінару відбулася година взаємних порад.

Працівники сільських бібліотек отримали бібліографічні видання видані провідним бібліографом Н.О. Дубенець.


28.09.2018

/Files/images/про проведення семінарського заняття.JPG

Згідно плану роботи відділу культури Драбівської РДА 28 вересня 2018 року на базі районної бібліотеки проведено семінарське заняття для працівників сільських бібліотек на тему «Ресурси і послуги сучасної бібліотеки».

Завідуюча районною бібліотекою Т.В. Титаренко висвітлила питання «Бібліотечні ресурси: формування та розвиток».

Учасникам семінару надали консультації: «Нові бібліотечні послуги» - провідний методист К.О. Малород; «Можливості Інтернету для повного і якісного задоволення інформаційних потреб молоді» - бібліотекар Н.Г. Хмара.

Методист РДБ Л.А. Троян висвітлила питання «Бібліотеки району на допомогу реалізації стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки».

В рамках семінару бібліотекар-консультант А.В. Ковтун поділилася досвідом роботи з сайтом «Візитна картка бібліотеки – веб-сайт».

Кожний працівник сільської бібліотеки отримав бібліографічний дайджест «Книги наших земляків» вип. 7, вип. 8, який підготувала та видала провідний бібліограф Н.О. Дубенець.

Присутні переглянули відео презентацію «Книга і пісня поруч ідуть» Великохутірської СБ №1, відеоролик «Бібліотека + громада: успіх у взаємодії» Шрамківської бібліотеки для дорослих, слайд презентацію «Бібліотека в просторі громади» Драбівської РБ.


27.04.2018

/Files/images/DSCN0216.JPG

Відповідно до плану роботи відділу культури Драбівської РДА та з метою підвищення професійної компетентності працівників сільських бібліотек 27 квітня 2018 року районна бібліотека та районна дитяча бібліотека провели семінарське заняття.

Провідним методистом К.О. Малород зроблено аналіз роботи сільських бібліотек за 1 квартал та надано консультацію «Шляхи та методи удосконалення бібліотечного обслуговування соціально-незахищених категорій населення».

По організації фондів та систематичних каталогів відповідно до таблиць УДК консультацію надала бібліотекар С.Б. Удовіченко.

Методист РДБ Л.А. Троян надала консультацію «Пропаганда здорового способу життя серед користувачів-дітей».

В рамках відзначення 100-річчя вшанування Героїв Холодного Яру провідний бібліотекар Г.П. Ткаченко провела краєзнавчий екскурс «Пам’яті Героїв Холодного Яру».

З метою формування позитивного іміджу сільських бібліотек, популяризації досвіду колег проведено засідання за «круглим столом» «Я пропоную свій досвід».

Учасники семінару отримали методичні матеріали та інформаційний буклет «Лауреати Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка за 2017 рік».


24.11.2017

/Files/images/semnari/DSCN0358.JPG

Публічна бібліотека завжди була невід’ємною частиною соціуму, необхідною складовою інфраструктури регіону, вона є одним з найдемократичніших закладів наближених до конкретних людей з їх інтересами та потребами.

Важливою умовою діяльності бібліотек є якісне планування, яке базується на реальних ресурсах в рамках можливостей та доцільності поставлених завдань.

Відповідно до плану роботи відділу культури Драбівської РДА Драбівська районна бібліотека та районна дитяча бібліотека провели черговий семінар для працівників сільських бібліотек на тему «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек».

Провідний методист К.О.Малород провела консультацію «Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2018 рік» та «Звіт сільської бібліотеки за 2017 рік».

Завідуюча районною дитячою бібліотекою надала консультацію «Планування та звітність бібліотек, які працюють з дітьми».

Під час семінару бібліотекарі обговорювали основні питання, які стосуються звітності за 2017 рік та планування роботи на 2018 рік.


31.03.2017

/Files/images/semnari/31.03.2017.JPG/Files/images/semnari/31.03.2017-2.JPG

План

проведення семінарського заняття 31 березня 2017 року.

1. Сільська бібліотека: сучасний стан, проблеми.

2. Бібліотеки: цифри, факти, події (підсумки роботи 2016 року).

3. Аналіз діяльності сільських бібліотек по роботі з дітьми.

4. Аналіз планів роботи на 2017 рік.

5. Сучасні аспекти культурно-просвітницької роботи з молоддю.

6. Огляд друкованих краєзнавчих видань.

7. «У світі бібліотечних новин (ознайомлення з новинками професійної періодики).

8. Робота бібліотек в рамках акції «Єдиний день краєзнавства». Ознайомлення з наказом про проведення Всеукраїнського соціологічного дослідження «Патріотичний настрій молоді».

9. Домашнє завдання: провести соціологічне дослідження серед молоді «Патріотичний настрій молоді».

10. Підсумки семінару.


25.11.2016

/Files/images/semnari/DSCN0152.JPG

ПЛАН

проведення семінарського заняття Драбівською районною бібліотекою

25 листопада 2016

Тема: «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек».

1. Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2017 рік.

- основні напрямки роботи і завдання на 2017 рік;

- цифровий звіт за 2016 рік;

- графік здачі звітів за 2016 рік та планів роботи на 2017 рік.

2. Особливості планування роботи з юнацтвом.

3. Планування та звітність в бібліотеках, які працюють з дітьми.

4. Робота з книжковим фондом.

5. Огляд нових видань місцевих авторів.


28.10.2016

Семінарське заняття проведено на базі Шрамківської бібліотеки для дорослих за темою "Бібліотека - територія краєзнавства"

1. Презентація Шрамківських бібліотек для дорослих та дітей.

2.Краєзнавство: історія, сучасність. Форми роботи популяризації краєзнавства.

3. Бібліотечне краєзнавство для читачів дітей.

4. Огляд краєзнавчих бібліотечних видань.

5. Організаційні питання.

6. Презентація книги В.Щерби "Оголене коріння".


30.09.2016

/Files/images/semnari/DSCN0014.JPG

План проведення семінарського заняття на базі Бирлівської СБ Драбівською районною бібліотекою.

1. Ознайомлення з роботою Бирлівської сільської бібліотеки.

2. Сільські бібліотеки в сучасних умовах.

3. Бібліотека в житті громади. Співпраця з сільськими радами, будинками культури, школами.

4. Сучасні форми масової роботи з користувачами.

5. Наочна популяризація книги.

6. Ознайомлення з краєзнавчими методично-бібліографічними матеріалами.


25.03.2016

Семінар

25 березня в районній бібліотеці пройшов семінар бібліотечних працівників за темою «Бібліотека: особливості національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення». На семінарі були обговорені такі питання:

1. Роль бібліотеки у формуванні українського патріота в умовах сучасних національно – політичних подій в Україні.

2. Організація роботи сільських бібліотек з питань патріотичного виховання та національної свідомості.

3. Актуальні питання патріотичного виховання дітей на сучасному етапі.

4. Засідання за «круглим столом»: робота бібліотек в рамках акції «Моя Вкраїно, ти моя молитва – тобі одній, як матері вклонюсь…»:

- відзначення визначних національних свят;

- розкриття сучасних подій (АТО);

- краєзнавча робота.

5. Літературна година по творчості В.Щерби «Як був українцем учора, так буду ним вічно я жить».


5.02.2016

семінар

5 лютого 2016 року в приміщенні читального залу районної бібліотеки відбулося семінарське зайняття для працівників сільських бібліотек. Серед головних питань були:

- Бібліотеки Драбівщини – сучасне бачення якісного обслуговування населення;

- Участь бібліотек в проведенні акції «Моя Вкраїно, ти моя молитва – тобі одній, як матері вклонюся», започаткованої відділом культури і туризму Районної державної адміністрації з метою гідного відзначення 25-річчя Незалежності України, активізації бібліотечних закладів, удосконалення та заохочення розмаїття форм культурного самовираження бібліотечних працівників та формуванню високої патріотичної свідомості, вірності, любові до Батьківщини користувачів.

- Бібліотеки: цифри, факти, події (підсумки роботи за 2015 рік);

- Аналіз діяльності сільських бібліотек по роботі з дітьми;

- Аналіз планів роботи на 2016 рік;

- Організація та використання книжкового фонду;

- Огляд краєзнавчих надходжень за 2015 рік;

- «У світі бібліотечних новин» (ознайомлення з новинками професійної періодики;

- Домашнє завдання: підготуватись до обміну досвідом згідно поданих тем;

- Підсумки семінару.


27.11.2015

семінарсемінар

План

проведення семінарського заняття

Драбівською районною бібліотекою.

Тема: «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек».

1. Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2016 рік.

- основні напрямки роботи і завдання на 2016 рік:

- цифровий звіт за 2015 рік;

- графік здачі звітів за 2015 рік та планів роботи на 2016 рік.

2. Особливості планування роботи з юнацтвом.

3. Планування та звітність в бібліотеках, які працюють з дітьми.

4. Виховання інформаційної культури у читачів юнацького віку.

5. Робота з книжковим фондом.

6. година спілкування «Нове, цікаве – в практику роботи бібліотек».

7. Огляд методично-бібліографічних видань.

8. Підсумки семінару.


24.04.2015


семінарсемінар

24 квітня в районній бібліотеці проведено черговий семінар бібліотечних працівників за таким планом:

1. Сільські бібліотеки в сучасних умовах: стан, проблеми, перспективи (провідний методист К.О.Малород);

2. Аналіз роботи бібліотек за перший квартал 2015 року ( провідний методист К.О.Малород);

3. Роль бібліотек у підвищенні правової культури читачів, формування поваги до закону (методист РДБ Л.А. Троян);

4. Година інформування «Не допустити нещасних випадків»;

5. Година професійного спілкування «Сільська бібліотека: оберіг історії краю»;

6. Ознайомлення з матеріалами: Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна»; Всеукраїнська акція «Українська молодь читає»;

Положення про обласний конкурс програм(проектів) кращих вуличних акцій з популяризації серед читачів юнацького віку «Від ідеї до життя»;

7. Підсумки семінару.


27.03.2015

семінар 27.03.2015семінар 27.03.2015

27 березня 2015 року проведено семінарське заняття з бібліотечними працівниками. Чергове засідання включало в себе такі питання:

1. Впровадження електронних системи моніторингу мережі публічних бібліотек (завідуюча районною бібліотекою Т.В.Титаренко).

2. Аналіз планів роботи сільських бібліотек на 2015 рік(провідний методист К.О.Малород).

3. Патріотичне та громадянське виховання читачів( завідуюча РДБ Н.В.Падалка).

4. Робота бібліотек до 70-річчя Перемоги( провідний методист К.О.Малород).

5. Огляд нових краєзнавчих надходжень( провідний бібліограф Н.О.Дубенець).

6. Огляд методично-бібліографічних матеріалів. Ознайомлення з матеріалами про проведення обласної заочної літературно-мистецької вікторини «Тиша і грім Василя Симоненка»(до 80-річчя від дня народження В.А.Симоненка).

7. Огляд періодичних видань.

8. Підсумки семінару.


28.11.2014

семінар 2014семінар 2014

28 листопада в районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району за темою «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек». Розглядалися такі питання:

1. Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2015 рік.

- основні напрямки роботи і завдання на 2015 рік;

- цифровий звіт за 2014 рік;

- графік здачі звітів за 2014 рік та планів роботи на 2015 рік.

Консультація: провідний методист К.О. Малород.

2. Особливості планування роботи з юнацтвом.

Консультація: бібліотекар юнацької кафедри Н.Г. Хмара.

3. Планово-звітна документація сільських бібліотек по роботі з дітьми: аналіз, рекомендації.

Консультація: завідуюча РДБ Н.В. Падалка.

4. Робота з книжковим фондом. Передплата періодичних видань на 2015 рік.

Консультація: бібліотекар С.Б.Удовіченко.

5. Огляд періодичних видань.

6. Підсумки семінару.


30.05.2014

семінар бібліотечних працівниківсемінар бібліотечних працівників

30 травня в районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району за темою: «Актуальні проблеми керівництва читанням читачів-дітей».

1. Сучасний підхід до інформаційної та просвітницької роботи в дитячих бібліотеках України.

Методист РДБ Л.А.Троян.

2. Поєднання індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми. Інноваційні форми роботи та методика проведення.

Консультація: бібліотекар В.М.Сільченко.

3. Виховання культури читання у молодших читачів. Бібліотечні уроки.

Консультація: бібліотекар Л.Б.Кулінська.

4. Огляд нових дитячих періодичних видань.

Методист РДБ Л.А.Троян.

5. Організаційні питання.

Провідний методист К.О.Малород.

6. Домашнє завдання: розробити плани проведення бібліотечних уроків.

7. Підсумки семінару.


25.04.2014

семінар бібліотечних працівниківсемінар бібліотечних працівників

Чергове семінарське заняття бібліотечних працівників, яке відбулося 25 квітня ,було присвячене таким питанням:

1. Сільські бібліотеки :реалії сьогодення.

Провідний методист К.О.Малород.

2. Аналіз роботи бібліотек за I квартал 2014 року.

Провідний методист К.О.Малород.

3. Робота бібліотек на допомогу професійній орієнтації молоді.

Бібліотекар юнацької кафедри Н.Г.Хмара.

4. Краєзнавча діяльність бібліотек в сучасних умовах.

Завідуюча РДБ Н.В.Падалка.

5. Бібліотечне краєзнавство – шлях до об’єднання громади.

Провідний бібліограф Н.О.Дубенець.

6. Огляд бібліографічних видань присвячених В. Симоненку. Ознайомлення з матеріалами виданих РБ (бібліографічний довідник «Літературно-мистецька Шевченкіана Драбівщини», бібліографічний список «Драбівщина – 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка», бібліографічна довідка «Лідія Петрівна Дорошенко: співачка, артистка, педагог).

Провідний бібліограф Н.О.Дубенець.

7. Підсумки семінару.


29.11.2013

семінар

29 листопада в районній бібліотеці відбувся черговий семінар бібліотечних працівників району за темою «Традиційні та інноваційні аспекти планування та звітності роботи бібліотек». На ньому розглядалися такі питання :

1. Планування і прогнозування бібліотечної діяльності на 2014 рік.

- основні напрямки роботи і завдання на 2014 рік;

- організація роботи бібліотек до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, 60-річчя утворення Черкаської області, 70-річчя визволення;

- цифровий звіт за 2013 рік;

- графік здачі звітів за 2013 рік та планів роботи на 2014 рік.

Консультація:

провідний методист К.О.Малород

2. Особливості планування роботи з юнацтвом.

Консультація: бібліотекар юнацької

кафедри Н.Г.Хмара

3. Планово-звітна документація сільських бібліотек по роботі з дітьми: аналіз, рекомендації.

Консультація: провідний бібліотекар

Н.В.Падалка

4. Робота з книжковим фондом.

Консультація: бібліотекар С.Б.Удовіченко

5. Огляд періодичних видань.

6. Домашнє завдання: при здачі звітів привезти формуляри та щоденники роботи.

7. Підсумки семінару.


25.10.2013

семінар

25 жовтня в районній бібліотеці відбувся черговий семінар бібліотечних працівників. Він включав в себе такі теми:

- Сільські бібліотеки: реалії сьогодення.

(Завідуюча районною бібліотекою Т.В.Титаренко.)

- Аналіз роботи бібліотек за 9 місяців. Методичні поради до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

(Провідний методист К.О.Малород.)

- Бібліотека та сім’я – партнери в організації сімейного читання.

(Завідуюча дитячою бібліотекою Н.В.Падалка.)

- Читання української книги. Популяризація української літератури.

(Бібліотекар юнацької кафедри Н.Г.Хмара.)

- Година спілкування : проведення Шевченківських читань в СБ.

- Краєзнавча година «Перебування Т.Г.Шевченка на Драбівщині».

(Провідний бібліотекар читального залу Г.П.Ткаченко.)


31.05.2013

семінарське заняття

31 травня 2013 року проведено черговий семінар за темою:" Сучасні тенденції в обслуговуванні користувачів-дітей".

Питання семінару:

1. Основні критерії роботи бібліотеки з користувачами-дітьми (завідуюча районною дитячою бібліотекою Падалка Н.В.).

2. Сучасні форми і методи роботи з користувачами молодшого шкільного віку (бібліотекар по обслуговуванню дітей Сільченко В.М.).

3. Масова робота - інноваційні форми і методи (бібліотекар по обслуговуванню дітей Кулінська Л.Б.).

4. Огляд періодичних видань для дітей.

5. Година взаємних порад "Літо з бібліотекою" (Шрамківська бібліотека для дітей, В.Хутір №1, Гречанівська, Погребська СБ).

6. Робота бібліотек по проведенню Шевченківських читань (до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка) (провідний методист Мелород К.О., завідуюча районною дитячою бібліотекою Падалка Н.В.).

7. Перегляд літератури "Вони прославили наш край з Шевченковим ім'ям" ( наші земляки - лауреати Шевченківської премії) (провідний бібліограф Дубенець Н.О.).

26.04.2013

семінарське заняття

26 квітня 2013 року в районній бібліотеці проведено семінарське заняття для працівників сільських бібліотек на якому розглядалися питання:

1. Бібліотека в сучасних умовах: стан, проблеми. Санітарний стан на прилеглих територіях. Передплата періодичних видань.( Титаренко Т.В.)

2. Аналіз діяльності бібліотек за перший квартал 2013 року.(Малород К.О.)

3. Консультація «Екологічне виховання підростаючого покоління».(Падалка Н.В.)

4. Консультація «Популяризація літератури на допомогу вивчення шкільної програми». (Хмара Н.Г.)

5. Консультація « Робота бібліотек до 170-річчя з часу перебування Т.Г. Шевченка на Драбівщині».Огляд літератури «З Кобзарем у серці»(за покажчиком «Т.Г.Шевченко і Драбівщина», який підготувала провідний бібліограф Дубенець Н.О.).

6. Огляд методичних матеріалів.

7. Огляд періодичних видань.

Кiлькiсть переглядiв: 2393

Коментарi