• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дитяча бібліотека

ДРАБІВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА

/Files/images/DSCN0423.JPGБібліотека для дітей – це великий світ, в якому є два центри Всесвіту – дитина і бібліотекар. Саме завдяки бібліотекарям і читачам звичайна будівля перетворюється на особливий дім, де панує царство мудрості, духовності, культури-Дім знань і світла.
Районна дитяча бібліотека запрошує всіх бажаючих, всіх, хто любить читати, поринути у світ чудових казок, відчинити віконце у чарівний світ природи, ознайомитись з перлинами творчості, перенестись у минулі віки та зазирнути у майбутнє.
До ваших послуг відділи обслуговування: дошкільників і учнів 1-4 класів та учнів 5-9 кл.

Штат дитячої бібліотеки складається з 4 чоловік. Бібліотека обслуговує 1200 користувачів, книжковий фонд становить – 9161 тис. примірників.
Періодичних видань бібліотека одержує понад 40 назв.
Читачі бібліотеки можуть користуватись: алфавітним, систематичним каталогами, систематичною та краєзнавчою картотеками.

Працівники бібліотеки привітно зустрічають своїх читачів, уважно вислуховують і охоче допомагають знайти потрібну інформацію.
Дорогі діти, а також їх батьки!!! Ми раді зустріти Вас у нашій бібліотеці. Сподіваємось, що Ви станете справжніми друзями бібліотеки. А вона не залишиться в боргу – подарує чарівну казку, веселу посмішку, мудру пораду та гарний настрій.виставки
виставки
виставки

виставки

Наші координати

смт. Драбів

вул. Центральна, 40

Кiлькiсть переглядiв: 767

Коментарi