Інтернет-центр в бібліотеці/Files/images/DSCN0556.jpgІнтернет-центр в бібліотеціІнтернет-центр в бібліотеці


Інтернет-центр

Інтернет-центр в Драбівській районній бібліотеці створений в квітні 2011 року. Основне завдання Інтернет-центру – забезпечення безкоштовного і оперативного доступу до інформаційних ресурсів Інтернету.

Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людям різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.

Створення Інтернет-центру дозволило значно розширити коло наших читачів.

В Інтернат-центрі проведено багато цікавих заходів. Це і віртуальні подорожі "Європейський калейдоскоп", "Таємничі мешканці морських глибин", віртуальний перегляд "Допоки пам'ять в серці не згасне...", перегляд сайтів "Молодіжне законодавство України", віртуальний екскурс "Залишиться у пам'яті у нас як вічна рана, цей страшний Чорнобиль" та ін.


Інтернет-центр Віртуальний екскурсІнтернет-центр Віртуальний екскурс


З 2015 року на базі Інтернет-центру для людей похилого віку, інвалідів почав діяти Інтернет-клуб "Посиденьки". Тематика засідань найрізноманітна :"Як були ми молодими", "Між нами, дівчатами, кажучи", "Біля самовара - в колі друзів" та ін.


інтернет-посиденькиінтернет-посиденькиінтернет-посиденькиінтернет-посиденькиінтернет-посиденьки


Для полегшення пошукової роботи при обслуговуванні користувачів Інтернет-центру постійно розробляються вебліографічні списки, які знаходяться на полиці віртуальних довідок.


Інтернет-центр в бібліотеціІнтернет-центр в бібліотеці
Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi