Інтернет-центр

/Files/images/3A89703C-DDB4-489D-AAAE-27B4607031E4.jpg/Files/images/DSCN0556.jpgІнтернет-центр в бібліотеціІнтернет-центр в бібліотеці/Files/images/663C8BEB-3544-4738-B2EE-F58471428BA6.jpg

Інтернет-центр в Драбівській районній бібліотеці створений в квітні 2011 року. Основне завдання Інтернет-центру – забезпечення безкоштовного і оперативного доступу до інформаційних ресурсів Інтернету.

Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людям різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.

Створення Інтернет-центру дозволило значно розширити коло наших читачів.

В Інтернат-центрі проведено багато цікавих заходів. Це і віртуальні подорожі "Європейський калейдоскоп", "Таємничі мешканці морських глибин", віртуальний перегляд "Допоки пам'ять в серці не згасне...", перегляд сайтів "Молодіжне законодавство України", віртуальний екскурс "Залишиться у пам'яті у нас як вічна рана, цей страшний Чорнобиль" та ін.

Інтернет-центр Віртуальний екскурсІнтернет-центр Віртуальний екскурс


З 2015 року на базі Інтернет-центру для людей похилого віку, інвалідів почав діяти Інтернет-клуб "Посиденьки". Тематика засідань найрізноманітна :"Як були ми молодими", "Між нами, дівчатами, кажучи", "Біля самовара - в колі друзів" та ін.

/Files/images/IMG_0670.JPG/Files/images/IMG_0669.JPG

інтернет-посиденькиінтернет-посиденьки


Для полегшення пошукової роботи при обслуговуванні користувачів Інтернет-центру постійно розробляються вебліографічні списки, які знаходяться на полиці віртуальних довідок.

Інтернет-центр в бібліотеціІнтернет-центр в бібліотеці
Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi